Rezerwat przyrody Przytoń

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

National park· Tourist attraction

Rezerwat przyrody Przytoń Reviews | Rating 4.9 out of 5 stars (8 reviews)

Rezerwat przyrody Przytoń is rated 4.9 out of 5 in the category national park. Read and write reviews about Rezerwat przyrody Przytoń.

Address

N/A

Open hours

...
Write review Claim Profile

B

bey.grabusinsky

Dawno nie mialam okazji być w tak pięknym, spokojnym i klimatycznym miejscu. Przecudowne widoki, krystaliczna woda ( w najgłębszych miejscach rzeka ma ok 1, 80m). Na trasie kajkowej spokojna woda, gdzieniegdzie leżą kłody, ale bez problemu można je ominąć. Po drodze (trasa trwa dobre 5h) miejsce żeby się zatrzymać, są toalety i miejsce na ognisko. Widoki jak z bajki. Polecam.

M

Małgorzata Świerzko

Fantastyczne miejsce na spływ kajakowy z dziecmi. Jest trochę zwalonych pni, ale rzeka dość płytka i nurt niezbyt szybki, więc można sobie poradzić. Dość dobra infrastruktura na postojach. Piękne widoki.

M

Michał i Małgorzata Morawscy

Najładniejszy spływ w okolicy. Pozwalane drzewa dodają uroku i adrenaliny

A

Ada R

Przez rezerwat przyneliśmy kajakiem. Ze względu na dużą ilość tzw zwałek czyli przewróconych wpoprzek rzeki drzew, jest to trasa raczej dla wytrawnych kajakarzy. Ale widoki rekompensują trudy przeprawiania się przez niezliczone przeszkody.

G

Grzegorz Urbaniak

Fantastyczne miejsce.

S

SYN AR

Koniecznie proszę odwiedzić to miejsce będąc w pobliżu.

D

Dawid Kondratowicz

Piękny odcinek Brdy z licznymi przeszkodami, szkoda,że taki krótki.

J

Janusz Wojtunik

Super miejsce podczas spływu kajakiem.